2,4 zł zamiast 2,9 zł za kolczyki dla bydła

Cena:
2,90 zł 2,40 zł
Do końca promocji zostało:
Kolczykowa sp. z o.o. 
ul. Boh. Monte Cassino 12/3
Biłgoraj
woj. Lubelskie
tel: (0-84) 627-11-40

Szczegóły oferty

Firma Kolczykowa sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji najwyższej klasy kolczyków identyfikacyjnych dla zwierząt hodowlanych.

 

Głównym celem firmy od początku jej istnienia jest zapewnienie polskim Rolnikom najlepszych jakościowo kolczyków dla zwierząt. Do produkcji kolczyków stosowane są najlepsze jakościowo materiały spełniające wszelkie normy Unii Europejskiej.

 

Specjalny trzpień używany w części męskiej kolczyków wykonany jest z twardego tworzywa dzięki czemu przebicie ucha jest szybsze i mniej bolesne dla zwierzęcia a jednocześnie nie jest podatny na różnego rodzaju korozje.

Na kolczyki udzielana jest 12 miesięczna gwarancja, ale nasze doświadczenie pokazuje, że dzięki bardzo wysokiej jakości kolczyków prawidłowo zapięty kolczyk pozostanie w uchu zwierzęcia przez całe jego życie.

 

Dokonujemy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane w jak najkrótszym czasie. Jako jedyna firma na Polskim rynku realizuje kolczyki w czasie jednego dnia roboczego od otrzymania zamówienia.

 

Firma Kolczykowa sp. z o.o. w odróżnieniu od konkurencji nie jest nastawiona wyłącznie na zysk, dzięki czemu oferuje Rolnikom najniższe ceny kolczyków urzędowych w Polsce.

 

Kolczyki firmy Kolczykowa Sp. z o.o. to najwyższa jakość potwierdzona atestem Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. w Warszawie.

 

Dzięki tak wysokiej jakości kolczyków posiadają one dożywotnią gwarancję. Duplikaty do naszych kolczyków realizujemy gratis.

 

Zapraszamy do skorzystania z PROMOCJI !!!

Warunki oferty

  • Oferta dotyczy minimalnej ilości zamawianych kolczyków: 30 szt.
  • Aby skorzystać z oferty promocyjnej należy na zamówieniu dopisać: "PROMOCJA MULTIAGRO"

Dane kontaktowe

Kolczykowa sp. z o.o. 
ul. Boh. Monte Cassino 12/3
Biłgoraj
woj. Lubelskie
tel: (0-84) 627-11-40

multi Promocje

Prowadzisz biznes w branży rolniczej?

Chcesz pozyskać nowych klientów?

Dodaj już teraz za darmo informację o swoich promocjach.